Poslední promítání „PRVNÍ“ sezóny Letní kino Karlovy Vary

Byl jsem tam, když se letos otvíralo a byl jsem tam i dnes (30.9.2011), kdy „první“ sezóna znovu otevřeného letního kina skončila. Pravda patřím spíše mezi ostudy (jako spousta dalších „varáků“), páč jsem do letňáku mockrát nezašel, když nepočítám KVIFF tak jen na promítání Lidic, ale je vopravdu super, že se ten projekt tak parádně chytnul.

Dle FB stránek „Letní kino Karlovy Vary“ nejsou ani tolik ve ztrátě a lidi si tam cestu našli. Jako největší problém je asi „marketing“, prostě masírování „varáků“, že už zase maj to letní kino a maj kam chodit. Páč do teď to je opravdu o tom, že si člověk sám hlídá kdy a co se promítá a musí to dlouho hledat (nefunkční jakékoli stránky, díky za fb). Todle je první sezóna a pánové se opravdu snaží, takže příští rok bude prostě super. Teda, pokud letňák přežije nájezdy nenechavců a jiných lotrů, kteří prostě všechno to co tam je nutně potřebujou.

Promítaný snímek: Obhájce

O čem film je si přečtěte jinde. Za mě, s klidným svědomím můžu doporučit. Ovlivněn atmosférou letňáku, ikdyž kurňa kosa byla veliká, bych dal 4/5. To si ale nechám pro případné další shlédnutí, zůstanu tedy u i tak dobrého hodnocení 3/5. Pěkný dráma to bylo, ale kdo proboha může takovej film označit jako thriller???

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.