Je to tu! První trailer na Prcičky 4 (American Reunion)

Ano přátelé, intelektuálové po celém světě si intenzivně brousí ostrovtip, čtvrtý díl populární American Pie série je na cestě! Tedy.. označení nového American Pie filmu číslem 4 není úplně přesné, dílko se oficiálně jmenuje American Reunion a série má několik dalších pokračování, ale naštěstí se tvůrci rozhodli příšerné direct-to-DVD filmy ignorovat.

Zpět k traileru. Prci, prci, prcičky se evidentně vracejí ke kořenům, tedy vlastně ke kořenu, a lákají nás do kin čím jiným, než fuseklovou masturbací. Opravdu už je tomu více jak 10 let, co jsme tento autoerotický majstrštych mohli shlédnout poprvé? V těsném závěsu za nepovedenou textilní samohanou následuje koupelové klikání na myšku, to vše za účasti jakéhosi malého roběte, patrně produktu Jimovy a Michelliny lásky.

Je to inteligentní, je to vkusné, je to oslava kreativity a nespoutaného ducha! Nevím jak vy, ale já se nemohu dočkat dobře míněných, ale špatně mířených rad Jimova otce. Jsem připraven na proud fekálií ze Stiflerových úst a budu držet palce poďobanému Finchovi v honu za jeho o dvě generace starší femme fatale!

A doufám, že se na scénu vrátí svůdník z největších, všemi mastmi na akné mazaný švihák lázeňský, nebezpečný Šerminátor!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.