Ghost Rider: Spirit of Vengeance TRAILER

Čtyři roky starý Ghost Rider sice nebyl žádná olbřímí pecka, nakonec se ale, trochu překvapivě, ptáte-li se mě, vyškrabal na slušné tržby. Pokračování se tedy tak nějak dalo čekat a hle, je to tu – první trailer na Ghost Rider: Spirit of Vengeance je na světě.

I’m the only one who can walk in both worlds. I’m the Ghost Rider.

Pozor – Ghost Rider: Spirit of Vengeance není klasický druhý díl, jde tak nějak reboot. Ano, slyšíte dobře, šílenství hollywoodu došlo už tak daleko, že se dělá reboot po jednom jediném filmu. Tvůrci s prvním dílem nebyli příliš spokojeni, a tak se rozhodli změnit úplně vše, tedy až na Nicholase Cage. Už v traileru je onen rebootovací záměr poměrně slušně vidět – je to o kus drsnější a temnější. Bod k dobru.

Můžeme jen doufat, že většinu času bude hlavní hrdina ve své hořící podobě, protože od doby, co se  Nicholas Cage rozhodl nosit na hlavě mrtvé chlupaté zvíře, se na něj moc nedá koukat. Ve filmu prvním zachraňovalo situaci epesní tupé, ve Spirit of Vengeance se ale Nicholas patrně rozhodl pochlubit přirozenými loknami, takže vypadá jako něco, co uteklo z natáčení snímku Mars Útočí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.