KVIFF slovem i obrazem

Obrovská studená kapka! Co vteřinu mi nějaká hupne za krk. Loni  se na fesťák počasí nějak zapomělo a koupele v potu svou četností předčily dokonce pověstné festivalové koupele ve whisky, ovšem letos je vše ve starých kolejích, člověk aby z festival passu pomalu stíral jinovatku.

Situace je dokonce natolik kritická, že mě, prince vágusů, donutila k návštěvě Kenvella a zakoupení mikiny s kapucí. Pravda, svůj podíl na tom má i triko s Budem Spencerem, které je třeba odhalovat co nejvíce!

Po filmové stránce si zatím nemám na co stěžovat, bilance je v zásadě kladná. A původní deficit ňader a full frontalů posledních několik projekcí pěkně srovnalo. Aktuálně jsem zhltnul restaurovanou chuťovku Taxi Driver (nářez, co dodat) a protrpěl řecký Špičák (moc prasáren, málo příběhu).

A nyní několikero fotografií:

První festivalová noc, všude ještě mír, klid a čisto…:

Výherce bleskové soutěže o nejlepšího imitátora Bartošky. Druhý nominovaný byl z klání vyřazen, jelikož a protože se podělal už u druhé krabičky marlborek ve tvrdym:

Mezi plakáty lze i letos najít ucházející kousky. Největší pecku, tzn. Aloise Nebela, jsem vám ale vyfotit zapoměl:

Zeblito a odjištěno. Sobotní ráno. Zlatou mládež nehledejte, na tu byla moc zima:

Projekce Jana Eyre v rekonstruovaném letním kině. Kino je parádní, měl jsem z toho celého obrovskou radost. Ale přiznám se, až do konce jsem nevydržel, mrznuly mi citlivé partie a ráno jsem se chystal do fronty na lístky.

Takže bacha:

Nafukovací nesmysl je díky počasí letos docela snesitelný. Pokud neuhodí třicítky, nemusíte se návštěvy bát. Ale doporučuji nějakou čapku, trochu tam profukuje:

Únava padne dříve nebo později na všechny:

Zevnitř se linuly zvuky tak děsivé, že se náš kolega neohroženě vrhnul do akce a vlastním tělem bránil nejhoršímu. Povídá se, že budka přes noc zmizela neznámo kam a místo ní byla na místě třicet čísel hluboká jáma pokrytá zelenkavým slizem a útržky vstupenek na půlnoční filmy. Je to pravda? Kdo ví?!:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.